تماس با ما

1چگونه با کارشناسان صنایع فلزی یاور ارتباط برقرار کنم؟
شما میتوانید با شماره 09132410343 تماس حاصل فرمایید .
2تنها می توان از طرح های آماده صنایع فلزی یاور یک محصول را انتخاب کرد؟
اضافه کردن یک طرح جدید به فرایند تولید مراحل پیچیده ای دارد. در صورتی که طرح ارائه شده توسط تیم صنایع فلزی یاور تایید شود و مشتری با شرایط خاص پروژه موافقت نماید، فرایند تولید طرح پیشنهادی شروع به کار می کند.
3از کجا می توانم نمونه های انجام شده صنایع فلزی یاور را مشاهده کنم؟
با مراجعه به مراکز نمایندگی صنایع فلزی یاور می توانید برخی از نمونه های این شرکت را مشاهده کنید همچنین در وب سایت این شرکت با مراجعه به بخش "محصولات" می توانید برخی از پروژه های انجام شده را مشاهده نمایید. علاوه بر این با دانلود کردن کاتالوگ این مجموعه در قسمت "کاتالوگ ها" نیز می توانید به نمونه هایی از این مجموعه دسترسی پیدا کنید.
4مدت زمان تحویل یک پروژه چقدر می باشد؟
محصولات ما در مراحل متعددی ساخته و تولید می شوند؛ بنابراین جهت تکمیل یک محصول باید زمان بندی های مختلفی را در نظر گرفت در نتیجه بر اساس نیازمندی های مشتری و پیچیدگی پروژه زمان اتمام کار متغیر می باشد. تمامی اطلاعات اعم از زمان تحویل پروژه قبل از شروع به کار به مشتری اطلاع داده خواهد شد.
5روند کامل عقد قرارداد از ابتدا تا لحظه تحویل نهایی به چه صورت است؟
مشتریان محترم می توانند پس از کسب اطلاعات لازم در خصوص محصولات مورد نظر با مراجعه به شعب فروش به صورت حضوری یا تلفنی اقدام به عقد قرارداد نمایند. با اتمام مراحل و فرایند تولید، وزن کشی نهایی محصول انجام می شود. بنابراین آخرین پیش فاکتور پروژه از طریق دفتر مرکزی به اطلاع مشتریان رسیده و پس از طی مراحل تسویه حساب مالی طبق قرارداد فی مابین محصول مورد نظر آماده ارسال و تحویل می گردد.


آدرس:
خیابان ۲۴اذر - کوچه۳۳
کرمان - ایران


همراه: 09137560343

تلفکس: 03432446367
- 03432452155